Szkody osobowe ze skutkiem śmiertelnym

Jeżeli w następstwie wypadku lub wywołania rozstroju zdrowia straciłeś bliską Ci osobę, pomożemy uzyskać Ci odszkodowanie i zadośćuczynienie dla Ciebie oraz Twojej rodziny.

W przypadku śmierci poszkodowanego pomagamy uzyskać:

  • odszkodowanie dla członków rodziny zmarłego, których sytuacja życiowa uległa znacznemu pogorszeniu wskutek tej śmierci,
  • zadośćuczynienie od sprawcy za cierpienie, szkodę psychiczną, które są następstwem śmierci,
  • rentę alimentacyjną, dla tych bliskich, którym zmarły dostarczał środków do życia,
  • refundację kosztów pochówku niezależnie od odszkodowania uzyskanego z ZUS.

Prowadzimy sprawy dotyczące nie tylko najnowszych wypadków, ale także tych, które zdarzyły się do 20 lat wstecz.

Dowiedz się więcej:

Uzupełnij formularz i sprawdź, czy możesz otrzymać wyższe odszkodowanie niż proponuje Ubezpieczyciel.

Pracownicy DRB bezpłatnie ją zweryfikują.Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica w celu udzielenia mi odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu, w celach marketingowych, obejmującą przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 r. POZ. 922)
 1
Wyrażam zgodę na przesyłanie ... więcejWyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r., poz. 1422).