Witamy na nowej stronie internetowej DRB

Miło nam ogłosić, że uruchomiliśmy nową odsłonę naszej firmowej strony internetowej DRB. Oddajemy w Wasze ręce całkowicie nowy, funkcjonalny, nowoczesny, dopasowany także do urządzeń mobilnych serwis Centrum Odszkodowań DRB. Nowa strona w pełni oddaje nasze wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Stąd też bazuje ona na pozytywnych emocjach, gdzie zadowolenie, szczęście, ochrona, bezpieczeństwo i radość klientów zatrzymane są w symbolicznych „kadrach”.

strona DRB

Nowy serwis DRB to nowoczesna i funkcjonalna platforma internetowa, która została mocno rozbudowana, by dostarczać obecnym i przyszłym Klientom jak najwięcej informacji, zarówno na temat naszej firmy, jej wartości, zrealizowanych spraw, jak i oferty świadczonych usług. Serwis ma również za zadanie szybkiego i łatwego kontaktu ze Spółką DRB, zarówno poprzez drogę e-mailową, jak i poprzez formularze zgłoszenia szkody lub zadanie ewentualnego pytania, na które odpowiedzą nasi specjaliści. Wszystkie elementy zostały tak zaplanowane, by strona była jak najbardziej intuicyjna, a przy tym zachowywała najwyższe obowiązujące nowoczesne standardy technologiczne. Strona dostępna jest także z urządzeń mobilnych.

Nasze usługi z zakresu odszkodowań jakie świadczymy na rzecz osób poszkodowanych, są realizowane z zachowaniem najwyższych standardów, wartości, bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Z kolei ich efekt w postaci zadowolenia i szczęścia jakie dajemy naszym Klientom jest dla nas priorytetem, dlatego tak ważne jest pokazanie tych niewątpliwych korzyści również na naszej stronie internetowej. Stąd też nowy serwis DRB bazuje na pozytywnych emocjach, które w pełni oddają nasze wartości, takie jak: dbałość, rzetelność, bezpieczeństwo, zaufanie, opieka, ochrona, radość. Dobrze wiemy, że to dzięki wspólnej pracy naszych pracowników, agentów, partnerów i kontrahentów, codziennie pomagamy osobom poszkodowanym, dając naszym Klientom szczęście, wiarę i nadzieję na lepsze jutro. Stąd też nasze ważne hasło przewodnie towarzyszące w codziennej pracy: „Razem dla Ciebie”. 

Jesteśmy przekonani, że odświeżony serwis DRB będzie jeszcze bardziej przydatny i pomocny w codziennym użytkowaniu. Ponadto dzięki jej wersji mobilnej można w każdym miejscu i na każdym urządzeniu na bieżąco śledzić, co dzieje się w naszej firmie i szybko z nami się skontaktować.

Życzymy miłego surfowania po nowym serwisie DRB.