Korzyści i Wsparcie

Centrum Odszkodowań DRB to zaufany Partner, który wspiera Cię od samego początku na Twojej drodze zawodowej. Dzięki wypracowanym przez lata i sprawdzonym metodom współpracy, otrzymujesz od nas cały pakiet wiedzy, doświadczenia i wsparcia. Z kolei Twój Lider będzie Cię prowadził i wspólnie pomagał Ci określać odpowiednie cele i drogę ich realizacji, byś mógł później sam efektywnie działać oraz wdrażać nowych współpracowników w ramach Twojej sieci agentów.

W ramach współpracy oferujemy:

Sprawdzony system pozyskiwania Klientów

Centrum Odszkodowań DRB posiada szereg kanałów dotarcia do klienta. Codziennie otrzymujemy informacje i zgłoszenia od osób poszkodowanych z całej Polski, który potrzebują wsparcia. Nasze struktury sprzedażowe wspierane są informacją na temat osób poszkodowanych w wypadkach, które wyraziły wole skorzystania z naszych usług. Poprzez naszą innowacyjność w sposobie dotarcia do klienta jesteśmy bezkonkurencyjni.

Jasny system kariery

Współpraca z Centrum Odszkodowań DRB przebiega według ustalonego systemu kariery. Dzięki własnemu zaangażowaniu, wytrwałości, a także jakości pracy Współpracownicy DRB decydują o tym, kiedy osiągną kolejne stanowiska w ścieżce kariery, a co za tym idzie, kiedy mogą liczyć się z coraz większymi korzyściami finansowymi i rozwojowymi.

Budowanie własnych struktur

Twoja współpraca z DRB to także możliwość budowania własnych struktur – partnerów i współpracowników, którzy będą Cię wspierać w twojej pracy zawodowej. Wspólnie będziecie osiągać zamierzone cele i pomagać osobom poszkodowanym. Ty będziesz ich liderem, dzięki czemu będziesz mógł także wpływać na ich rozwój.

Brak opłat wstępnych

Aby rozpocząć współpracę z DRB nie musisz ponosić żadnych opłat wstępnych.

Możliwość wpływania na własne wynagrodzenie

Współpracując z Centrum Odszkodowań DRB Ty decydujesz, ile zarabiasz. Jedynym ograniczeniem jest Twoja ambicja – kto stawia poprzeczkę wyżej, zarabia więcej. Pomożemy Ci zaplanować Twoje cele.

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji

Centrum Odszkodowań DRB organizuje szkolenia i warsztaty. Ich treść obejmuje między innymi zagadnienia dotyczące rynku odszkodowań, prawa, technik sprzedaży i rekrutacji, kierowania zespołem, jak również rozwoju osobistego managera.

Merytoryczne wsparcie

Rozpoczęcie działalności w ramach współpracy z Centrum Odszkodowań DRB nie wymaga znaczących inwestycji. Firma zapewnia swoim Współpracownikom wsparcie merytoryczne, szkoleniowe, sprzedażowe i marketingowe. Bardzo dobre wyniki pracy gwarantują natomiast premie oraz cenne nagrody uzyskiwane w konkursach sprzedażowych.

Silny Partner

Centrum Odszkodowań DRB to bardzo znacząca firma na rynku odszkodowań – to marka sama w sobie. DRB dobrze wie, że sukcesem firmy są ludzie, dlatego także i ona ich wspiera w codziennych działaniach. Prestiżowa marka, sprawdzone i wypracowane przez lata systemy pracy, doświadczenie i wiedza są silną wartością w codziennej pracy każdego agenta DRB.

Radość ze wspólnych sukcesów

Centrum Odszkodowań DRB to wspólne wyznaczanie i osiąganie celów. Sukces każdego Współpracownika jest sukcesem całej Firmy. Regularne spotkania, kongresy i wyjazdy motywacyjne są wsparciem w codziennej pracy, ale również okazją do celebrowania sukcesów.
Podejmując współpracę z Centrum Odszkodowań DRB będziesz pewny jakości oferowanej przez Ciebie usługi.

Już dzisiaj masz szansę rozpocząć współpracę z firmą DRB, która na pierwszym miejscu stawia dobro własnych klientów i współpracowników.