Złoty Certyfikat dla DRB

Miło nam poinformować, że Centrum Odszkodowań DRB otrzymało prestiżowy certyfikat Solidna Firma 2016. Wyróżnienie to jest dla nas tym bardziej szczególne, ponieważ niezależna kapituła ekspertów przyznała naszej firmie ten tytuł po raz piąty z rzędu i odznaczyła naszą firmę Złotym Certyfikatem. 24 lutego br. na Gali Finałowej wyróżnienie dla Centrum Odszkodowań DRB odebrała Marta Dec-Supierz, Pełnomocnik Zarządu.

!cid_2168317434441480655656307

– Przyznanie nam po raz piąty tytułu Solidnej Firmy ukazuje, jak istotna dla otoczenia jest nasza codzienna praca. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy sprawnie wspomóc osoby poszkodowane na każdym etapie prowadzonej przez nas sprawy. Zdobyty przez nas tytuł jest potwierdzeniem, że wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy na najwyższym poziomie i z pełnym profesjonalizmem, przez co nasi klienci czują się pewnie, bezpiecznie i komfortowo – komentuje Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

!cid_3409310206660573576590386

Każda z firm zgłaszających swoją kandydaturę musi przejść trzyetapowy proces kwalifikacyjny. Tak rozbudowany cykl jest gwarancją, że nagrodzone zostaną tylko najlepsze przedsiębiorstwa, które doskonale radzą sobie na rynku, odnosząc liczne sukcesy gospodarcze. Otrzymany tytuł programu gospodarczo-konsumenckiego Solidna Firma oznacza, że laureat jest godnym partnerem dla konsumentów, podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych.

Niniejsze wyróżnienie poświadczające zasady etyki biznesowej tj. rzetelność, uczciwość i terminowość przedsiębiorstwa jest także dowodem odpowiedzialnego podejścia do biznesu, silnej pozycji naszej firmy na rynku oraz godnej zaufania marki.