Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play dla DRB!

Ten rok również należał do DRB –  po raz trzeci z rzędu efektywna praca, rzetelna współpraca z kontrahentami, dbałość o dogodne warunki pracy, a także społecznie odpowiedzialne podejście do biznesu, profesjonalna obsługa interesariuszy Firmy oraz etyczna i transparentna działalność zostały docenione… 24 listopada 2017 r. z rąk Kapituły Konkursowej, w imieniu Zarządu Grupy DRB, Marta Dec-Supierz, Kierownik Zespołu Marketingu i PR odebrała dla Centrum Odszkodowań DRB Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2017. Jest to tym bardziej szczególne wyróżnienie, bowiem w tym roku DRB otrzymało prestiżowy Złoty Certyfikat Jakości Biznesu.

Złoty Certyfikat dla DRB

Zdobyty Certyfikat, to także pozytywny sygnał dla otoczenia naszej Spółki i biznesu, że działania podejmowane przez DRB są realizowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Ponadto Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2017 w bardzo czytelny sposób potwierdza najważniejszą zasadę, jaką Centrum Odszkodowań DRB kieruje się na co dzień w obsłudze wszystkich interesariuszy Spółki oraz w komunikacji, czyli zasadę fair play.

Przypomnijmy, program Przedsiębiorstwo Fair Play jest najstarszym programem certyfikacji jakości biznesu w Polsce. Jego główną ideą jest zachęcenie firm do zachowań etycznych, stworzenia pozytywnych relacji ze środowiskiem lokalnym, jak również dbałości o środowisko naturalne.

Przedsiebiorstwo_Fair_Play_DRB_b

Przedsiebiorstwo_Fair_Play_DRB_a